Ласкаво просимо до Гамбрінусу!

Дорогі одесити і не менш шановні гості нашого міста! Раді вітати Вас на офіційній сторінці легендарного «Гамбринуса»! Це яскравий і колоритний, атмосферний і смачний, історичний куточок Одеси! А на сьогоднішній день «Гамбринус», мабуть може претендувати на звання самого старовинного закладу Одеси. Ні для кого не секрет, що «Гамбринус» відомий не тільки в Україні і на широких просторах колишнього СРСР, а й в усьому світі. Австралія та Канада, Ізраїль і Франція, Китай і Чукотка, Берег Слонової Кістки і Далекий Схід ... Так що там говорити ... Набагато легше назвати представників того чи іншого народу або країни, які у нас ще не побували.

О.Купрін, 1906: Так називалася пивна в жвавому портовому місті ... Тут кожен вечір, вже багато років поспіль, грав на скрипці для задоволення і розваги гостей музикант Сашко ... Була в Гамбринусі і інша незмінна особа - буфетниця мадам Іванова. .. Багато, правда, не знали модерного імені славного пивного короля. Просто хтось пропонував: - Йдемо до Сашка? А інші відповідали: - Є! Так тримати! І вже всі разом говорили: - Віра!

С.Юшкевіч, 1908: Пивниця повний. Грає музика, - скрипаль, гармоніст з цигаркою в зубах. П'яні, галасливі, притихли; нерухомо, як би скам'янівши в своїй позі, грає скрипаль, і все - матроси, робітники, робітники вуличні та їх коханці дихають з ним одним подихом, завмерли, як він. Якби так вічно, якби згинуло життя там нагорі, і залишився для душі один цей мить радості ...

Пивний дім «Гамбринус» обласканий великою плеядою великих письменників, поетів і журналістів, художників і музикантів. Творчість і діяльність деяких нерозривно пов'язані в тій чи іншій мірі з пивним рестораном! «Гамбринус» так само любимо і медіа-персонами, і політиками, і взагалі людьми абсолютно різних професій! Датою заснування ресторації за підтвердженими даними вважається 1886 рік, хоча вперше назва «Гамбринус» фігурує в місцевій періодиці 20 січня 1866 року, Але за іншими даними, перший «Гамбринус» був влаштований в «круглому домі», з боку Собору, і відкрився спочатку під вивіскою «Баварської пивної» 24 березня 1864 года. Місце розташування пивний змінювалося велику кількість разів, тому твердження про три "Гамбринуси" невірно. Нині «Гамбринус» рзміщується у підвалі старовинної будівлі готелю «Франція» там, де в другій половині 1920-х років розташовувався бар «Пивний колодязь».

А. Роксанов, 1919: ... Сумно ми бродили по рідній Одесі, поки за звичкою не зупинилися перед якимось грузинським льохом ... За мовчазною згодою, ми спустилися по сходах льоху назустріч завзятим звукам «Яблучка» ... Ми глянули у напрямку оркестру і через секунду шалено пробиралися через столики до естради. Там в суспільстві віолончелі, піаніно і флейти посміхаючись, стояв наш Сашка.

Сьогоднішній «Гамбринус» це не тільки історія. Сьогодні ми представляємо нашим гостям унікальне меню, яке зібрало в себе нотки мультикультурності і традицій Одеської кулінарії. Ми пропонуємо спробувати наше фірмове пиво, зварене за спеціальним рецептом. Вас не залишать байдужими пісні за Одесу, у виконанні музичної банди "Контрабанди" і аcoustic вand "Гамбринус"!